Книги:

Видавнича діяльність доповнює основні напрями роботи музею: виставковий, дослідницький, архівний та просвітницький. Для цього ми співпрацюємо з провідними дизайнерами та типографіями аби запропонувати вам унікальні, привабливі авторські книги. Ви можете ознайомится з детальним описом наших видань та замовити їх онлайн, через сайт, або написавши нам email на адресу info@moksop.org.

“Больнічка” Владислава Краснощока

“Больнічка” — фотографічний щоденник харківського художника та щелепно-лицьового хірурга Владислава Краснощока. Сюрреалістична розповідь, сповнена жорсткого лікарського гумору, ілюструє хворобливий стан пострадянської медичної системи в Україні: важка праця в умовах застарілої інфраструктури та мізерна заробітна платня медичних працівників неспівмірні з тією відповідальністю, яку вони мають на себе брати.

Ролан Барт. “Camera Lucida. Нотування фотографії”

Перший український переклад “Camera lucida. Нотування фотографії” — хрестоматійного дослідження французького філософа Ролана Барта, що присвячене фотографічному медіуму.

“Лілії” Олександра Чекменьова

В 1999 році в психіатричній лікарні в м. Овруч Олександр Чекменьов створює «Лілії» – серію пронизливих чорно-білих портретів. Проект став класикою української фотографії, даючи важливий приклад гуманістичного погляду на людей, що опинилися поза межами «норми».

Надія Бернар-Ковальчук «Харківська школа фотографії: гра проти апарату»

Перше монографічне дослідження Харківської школи фотографії, яке розкриє множинні джерела та експериментальний характер одного з найяскравіших феноменів українського сучасного мистецтва.

“Шварценеггер — мій кумир” Сергія Мельниченка

“Шварценеггер – мій кумир” — історія про покоління 80х-90х, що виросло на Голлівудських блокбастерах. Знята в 2012 році серія миколаївського фотографа Сергія Мельниченка розповідає про молодих хлопців, закоханих у спорт, які перетворюють підліткові захоплення на життєвий орієнтир посеред задухи пострадянської провінції. 

“КОЧЕТОВ” Віктора та Сергія Кочетових

Чи існував секс у СРСР, наскільки важко було дістати ковбасу та що таке Горізонтоманія? Видавництво MOKSOP дебютує з фотокнигою батька та сина Віктора та Сергія Кочетових „КОЧЕТОВ“.

Alexander Chekmenev “Pamiršta žemė / Forgotten Land”

Книга “Pamiršta žemė / Forgotten Land” була опублікована з нагоди персональної виставки Олександра Чекменьова. В книзі представлені кілька ключових проектів фотографа, створених за останні 30 років — Донбас (1994-2011), Чорно-білий Луганськ (1992-1997), Лілії (1999), Паспорт (1994-1995) та Видалені (2018-2020).

 

Підписуйтесь на новини від MOKSOP!

You cannot copy content of this page