Інформація про роботу

Назва
Без назви
Рік
1987
Розміри
30х24 cm
Credit
Дарунок Віктора Кочетова
Додаткові примітки
Фото з виставки "Ф87". На фото Віктор Кочетов.
Номер в каталозі
PESL-02(1987)
Напис

На зворотній стороні: напис “на выставке в Доме Студентов, Харьков. В день открытия. Фотографирова и подарил мне это фото Лёня Песин” та підпис синім маркером “Выст. Д.С.”

Про автора

Без назви

Леонід Пєсін (1956, Харків) — харківський фотограф. Учасник фотографічної групи “Контакти”, яка в 1987 була перейменована в “Госпром”. Заявив про себе чорно-білими документальними серіями, що вирізняються гострою критичною позицією щодо соціальної ситуації. Фіксуючи реалії закритих спільнот, таких як лікарні чи в’язниці (серії Лікарня, 1980-1985, чи 1984, 1984), або ж неприкрашену шорстку дійсність життя радянської людини (Скляний завод, 1980-1985, Дербент, 1986), автор, з одного боку, апелював до формату репортажу, одночасно підриваючи його принципи романтизації, політичної виваженості та героїзації, що були сформовані в рамках соціалістичного режиму. Нині мешкає в Австралії.

 _____________________

Портрет автора на сторінці —  Роман Пятковка, 1987.

1987 — “F-87”, Палац студентів Харківського політехнічного інституту, Харків, УРСР

2008 — “Боб-фест” festival, Kharkiv, Ukraine

“Leonid Pesin”. VASA Journal on Images and Culture.  http://vasa-project.com/gallery/ukraine-2/pesin/index-pesin.php.

“The Gosprom Group”. http://www.vasa-project.com/gallery/ukraine-2/gosprom/index-gosprom.php.

Сандуляк, Алина. Игорь Манко: Мы старались делать такие работы, чтобы над ними нужно было постоять и подумать. https://moksop.org/yhor-manko-m-staralys-delat-takye-veshchy-chtob-nad-rabotoy-nuzhno-b-lo-postoiat-y-podumat/.

Роботи автора:

You cannot copy content of this page